Valmistame erinevaid seadmeid ja konstruktsioone, töötleme roostevaba lehtmaterjali, pakume TIG keevitust ning valmistame allhanke korras trei- ja freesdetaile.

Meil on pikaajalised kliendid toiduaine-, keemia-, elektroonika- ja masinatööstusest. Tunneme nende tööstuste eripärasid kuid oleme alati valmis juurde õppima ja koostööd tegema ka teiste sektoritega. Toodame detaile nii kodumaistele kui ka välismaistele ettevõtetele.

Meie tehase toodangut iseloomustab:

• Väikesed partiid: 1-10 000tk.
• Kiire tarne.
• Suur täpsus.
• Kasutatavad materjalid: Roostevaba teras, alumiinium, vask, pronks, messing ja plastik.
• Pakume kogu tarneahela juhtimist: hangime andurid, mootorid, voolikud, tihendid, eriprofiilid jms.
• Teostame seadmete ehitamisega seotud automaatika- ja elektritööd.
• Kõik tööd on valmistatud meie Tartu tehases, 1100m2 suurusel tööpinnal.

 

Meie pinkide võimalused:
 
Treimine:
1 ja 2 spindliga CNC treipingid.

Tooriku pikkus: 480mm
Tooriku läbimõõt: 280 mm
Ettesöötja ava: 76 mm
Täpsusklass: 0,02 mm
Manuaaltreipingid
Tooriku pikkus: 500mm
Tooriku läbimõõt: 400 mm
Täpsusklass: 0,05 mm

 

 

Freesimine:
3 ja 4 teljelised CNC freespingid.

Tööpind: 1000x500x350
Täpsusklass: 0,01 mm

 

 

Torupainutus:
Läbimõõdud: 33.7-60.3mm

Lehtmaterjali lõikus, painutamine ja keevitamine:
Töötleme roostevaba terasest lehtmaterjali. Peamiselt kasutame toodete valmistamiseks marke AISI 304 ja AISI 316. Toodame mitmesuguseid lehtmetallist detaile ja tooteid allhankena. Vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele valmistame erinevate projektide tarvis ka kilpe, kappe, mahuteid, katteid, plaate, vanne, kubusid, lehtreid, tootmisvahendeid jpm.
Lehtmaterjali lõikamist ja painutamist sisaldavatele töödele saate kiireima vastuse kui saadate meile tööjoonised .dxf formaadis.

 

Pakume TIG keevitust. Amitec Project OÜ tehase tootmisohje vastab teraskonstruktsioonide valmistamise EN 1090 standardile. Keevitustööde kvaliteedisüsteem vastab EN-ISO 3834 standardi nõuetele.

Torustikuarmatuuride, seadmete, konstruktsioonide ja prototüüpide valmistamine:
 
Torustikuarmatuurid
Toodame vajaduse põhiselt mitmesuguseid armatuure: kollektoreid, kinnitusklambreid, jääfiltreid, tagasilöögiklappe, flantse, manifolde, proovivõtuklappe jms. Kasutatavad materjalid AISI 304 ja AISI 316.
 
Seadmed
Projekteerime ja valmistame erinevaid tootmises vajaminevaid seadmeid. Projekteerinud oleme põhiliselt erinevaid konveiereid, mahuteid, pumbakeskuseid ja dosaatoreid. Kliendi jooniste järgi suudame valmistada ka teisi keerukaid seadmeid: kuivateid, tsüklone ja muid tootmisseadmeid. Vajadusel tarnime vajalikud ostutooted: plastikdetailid, ketid, lindid, mootorid, andurid, pumbad, voolikud jms. Teostame seadmete automaatika ja elektritööd.
 
Konstruktsioonid
Projekteerime ja valmistame kõik tootmises vajalikud kandetarindid, platvormid, käiguteed, kaldteed, sillad, piirded, redelid ja trepid. Kasutatavad materjalid AISI 304 ja AISI 316, koostöös partneritega pakume konstruktsioone ka mustast materjalist.

 
Prototüübid
Aitame projekteerida, arendada ja valmistada teie prototüüpe. Eeldame protsessi tehnoloogia olemasolu. Omalt poolt saame abiks olla toiduainetööstuse alase oskusteabega.

 

Kontor ja tehas

Riia 130a, 50411, Tartu, Eesti

Tel.: +372 5290948

E-Post: info@amitecproject.ee

Reg. Nr.: 11348781

KMKR: EE101144373

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now