Amitec Project OÜ on  ettevõte kes pakub professionaalsel tasemel metalli töötlemist, tehnoloogiliste protsesside terviklahendusi ja hooldusteenust.
  • Pakume võtmed kätte täisteenust tehnoloogiliste protsesside rajamiseks: mõõdame ja joonestame üles teie projektid, rajame protsessitorustikud, kolime ja paigaldame tootmisseadmed, projekteerime ja ehitame erinevaid seadmeid, prototüüpe ning teraskonstruktsioone. 
  • Meie Tartu tootmisüksus pakub mitmekülgset toodangut:  Valmistame roostevabast terasest, värvilistest metallidest ning plastist frees ja trei detaile. Toodame erinevaid roostevabast terasest tooteid: pumbaüksuseid, mahuteid, seadmeid, konveiereid, villimisliine, pakkimisseadmeid, hooldusplatvorme jne.

 Loe täpsemalt alt ▼

ANDI ANGEL - Müügijuht

Olen teie esmane kontakt. Võtke julgelt ühendust!  

+372 56868246
 
andi.angel@amitec.fi

Ettevõtte ajaloost:

 

Amitec Project OÜ asutati 2007.ndal aastal Soomes asuva Amitec OY tütarettevõttena. Uus ettevõtte moodustati emafirmas pikki aastaid töötanud spetsialistide baasil. Ettevõtte põhitegevuseks sai protsessitorustike rajamine ja hooldus. Sellele on lisandunud järk-järgult muud ehitustööd, teraskonstruktsioonide valmistamine, tööstuslik kolimine, seadmete ehitamine, tarnimine ja paigaldamine jms. Lühikese ajaga on Amitec Project tõestanud, et osutab kvaliteetset ja kindlat teenust. Oleme täna Eesti suurim toiduainetööstusi teenindav projektijuhtimise ettevõte. Töid teostame üle kogu Eesti ja vajadusel ka naaberriikides. 

Amitec Project on sertifitseeritud roostevabade teraskonstruktsioonide valmistaja. Meie tehas vastab EN 1090 nõuetele ning meie valmistatud tooted omavad seetõttu kõrgeimat kvaliteeti.

Kõik Amitec Projecti keevised on sertifitseeritud. Meie keevitustööd on teostatud kooskõlas EN 3834 kvaliteedisüsteemi standardiga.

Amitec project OÜ on projektijuhtimise ettevõte mis pakub võtmed kätte täislahendusi tootmisettevõtetele. Meie eesmärgiks on pakkuda täielikku teenusepaketti ning teenindada tootmisüksuste kogu elukaart.

Oleme teinud koostööd järgnevate sektoritega:
Toiduainetööstus
Veepuhastusjaamad
Keemiatööstus
Meditsiinitööstus
Teenustest täpsemalt:
Projektijuhtimine:

Aitame teil planeerida ja teostada uute tootmiste rajamist ning varasema tootmise lammutamist, remonti või ümberehitust. Koos usaldusväärsete partneritega suudame pakkuda teile kogu projekti teostust otsast lõpuni.

Projekteerimine:

Teostame projektidega seotud mõõtmised ning joonestamised. Seadmete ja konstruktsioonide projekteerimiseks kasutame Solidworks 3D CAD tarkvara. Tootmise Layout´id teostame AutoCAD tarkvara abil.

Protsessitorustikud:

Oleme roostevabade ja happekindlate SMS torustike projekteerimise ja paigaldamise tippspetsialistid. Ühendame teie uued seadmed olemasolevate torustikega. Teostame vanade torustike remonti, hooldust ja ümberehitust. Teostame ka DN mõõdustikus torustike ehitustöid.

Seadmete paigaldamine:

Paigaldame kõik teie tootmisega seotud seadmed ja mahutid ning teostame nende liitmise tootmisega. Vajadusel korraldame transpordi ja hangime abivahendid nagu kraanad ja tõstukid.

Seadmete kolimine:

Viime tootmisest ära üleliigsed seadmed ja rajatised. Kolime seadmeid ühest tehasest teise. Töid teostame vajadusel ka välismaal. Teostame ka kõige keerukamad kolimised. Suudame seadmeid liigutada nii ajaliselt kui ka ruumiliselt kitsastes oludes.

Automaatika:

Koostöös partneritega pakume teile kõiki tootmisautomaatikaga seotud teenuseid.

Tööstuslikud rajatised:

Teostame nõutud mõõtmised, projekteerime ja valmistame teie tootmisele kõik vajalikud rajatised. Teeme platvorme, treppe, redeleid, tööpindu, kappe, piirdeid ja kandetarindeid. Rajatisi valmistame materjalidest AISI 304 või AISI 316. Koostöös partneritega pakume konstruktsioone ka mustast materjalist.

Tootmisseadmed:

Suudame projekteerida ja valmistada mitmesuguseid tootmisega seotud seadmeid. Põhiliselt on sellisteks seadmeteks lint-, kett-, vibra- ja kruvikonveierid. Tootmisjooniste olemasolul suudame valmistada teile ka mitmesuguseid teisi seadmeid. Teostame ka olemasolevate masinate ümberehitamist.

Hooldus:

Teostame järelvalvet ja hooldust tootmisseadmetele, torustikele ja torustikuarmatuuridele. Lisaks sellele valmistame olemasolevate osade põhjal teie seadmetele varuosasid. Meil on olemas ka Eesti ainukene torude sisepildistamise kaamera, millega on võimalik teostada torustike järelvalvet ka keerulistes oludes.

Prototüüpimine:

Aitame arendada ja ehitada teie prototüüpe. Eeldame selleks protsessitehnoloogia olemasolu. Omalt poolt saame toetada toiduainetööstuse alase oskusteabega. Valmistame seadme raami, korpuse, mehhaanilised detailid, teostame elektri- ja automaatika tööd ning hangime kõik vajalikud ostutooted.